Szanowni Państwo,

W związku z obowiązywaniem od 25 maja 2018 r. nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, (tzw. RODO - ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) chcemy poinformować, że Państwa dane osobowe podane w deklaracjach członkowskich i przekazanych nam późniejszych dokumentach, przelewy, maile itp. znajdują się w naszej bazie i przetwarzamy je, jako Administrator, w celach statutowych oraz administracyjno-księgowych stowarzyszenia i udostępnienia ich zleceniodawcom indywidualnym i zbiorowym poprzez publikację na stronie stowarzyszenia www.zspip.pl oraz profilu stowarzyszenia na www.facebook.com.

Politykę prywatności ZSPiP znajdziesz pod tym linkiem Polityka Prywatnosci ZSPiP

JEŻELI AKCEPTUJESZ POWYŻSZE ROPORZĄDZENIE ORAZ NASZĄ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI NIE MUSISZ NIC ROBIĆ.

Zgodę na przetwarzanie danych mogą Państwo cofnąć w każdym momencie. Wystarczy zwrotnie przesłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z treścią NIE WYRAŻAM ZGODY NA UDOSTĘPNIANIE DANYCH.

Przykładamy dużą wagę do ochrony Państwa prywatności. Pragniemy zapewnić, że traktujemy Państwa dane ze starannością i uwzględnieniem zobowiązań wynikających z obowiązujących przepisów dotyczących ochrony danych osobowych.



Dlatego chcemy Państwa także poinformować, że:


1)   Nasz adres to:  Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Pilotów i Przewodników, ul. Świętoborzyców 34/11, 71 – 665 Szczecin (KRS: 320421219)


2)   W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych mogą się z nami Państwo skontaktować pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

3)  Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest niezbędność tego przetwarzania do wykonania świadczenia usług polegających na promowaniu oferowanych usług oraz do wykonania obowiązków wynikających z zawartych umów oraz administracyjnych.


4) Państwa dane przechowujemy nie dłużej niż jest to konieczne do realizacji celów, dla których je zgromadzono, chyba, że obowiązujące przepisy prawa wymagają od nas ich dłuższego przechowywania. Dane internetowe, co do zasady usuwamy w okresie 30 dni od ustania członkostwa w Stowarzyszeniu lub złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych.


5)   Państwa dane osobowe mogą być przekazywane w szczególności touroperatorom, biurom podróży lub indywidualnym zleceniodawcom w związku z realizacją zamówień.


6)   Przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Państwu ponadto prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych w celach marketingowych zgodnych ze statutem stowarzyszenia.


8) Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznacie Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa polskiego.